GÜNCEL

Üsküp Marriot Otel’e Türk Müdür

Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’ün şehir meydanında yer alan Marriot Oteli açılışının 6. yılını yeni genel müdür ile kutluyor. Konu ile ilgili otelden yapılan açıklamada “Marriott Üsküp, art arda altıncı yıldır, misafirperverlik ve yemek hizmetleri alanında pazar lideridir ve dünya çapında kanıtlanmış standartlara ve itibara sahip güvenilir adres arayan dünya gezginlerinin, müşterilerin, konukların ve ortakların tercih ettiği bir seçimdir.” deniliyor.

Otelin yeni Genel müdürlük görevine ise Oğuz Eruygun getirildi. Turizim alanında 30 yıldan fazla uluslararası tecrübeye sahip olan Eruygun, Renaissance İzmir, JW Marriott Hotel Ankara, Çırağan Palace Kempinski İstanbul gibi otellerde üst düzey görevlerde bulunmuş.

Eruygun yeni görevi ile ilgili “Özellikle otelin itibarını ve bugüne kadar yaptığı çalışmaları göz önünde bulundurarak bu görevi büyük bir onur ve zevkle kabul ettim. Kendini kanıtlamış bir markanın başına geçmek büyük bir sorumluluk, özellikle önümüzdeki dönemde iddialı projeler ve planlar ortaya koyacağız. Benim için, Üsküp Marriott’u kriz zamanlarında ve dünyadaki zorluklarda bile sürekli olarak tam kapasite dolulukla görmekten daha büyük bir zevk olamaz.” dedi.