GÜNCEL

Türk Hareket Partisi 2.500 Aileye Erzak Dağıttı

Türk Hareket Partisi’nden yapılan yazılı açıklamada koronavirüs salgını sürecinde ülkenin ve ülkede yaşayan Türk toplumunun zor bir süreçten geçtiğini ve bu doğrultuda Türk toplumuna bir nebze olsun destek olmak amacıyla yaptığı toplumsal dayanışma çağrıları ve bu çağrıların birer birer hayata geçirdiğini belirtilen açıklamada Türk Hareket Partisi Ramazan ayı boyunca 2.500 aileye erzak dağıttıklarını, yetim çocuklara veya sosyal yardıma muhtaç olan 120 aileye dizüstü bilgisayarı hediye ettikleri belirtilmekte.

Türk Hareket Partisi’nin yazılı açıklamasını olduğu gibi yayınlıyoruz:

Korona virüsü salgını sürecinde zor dönemden geçen ülkemizde soydaşlarımıza bir nebze olsun destek olmak amacıyla toplumsal dayanışma çağrıları yapan ve bu çağrılarını birer birer hayata geçiren Türk Hareket Partisi, Ramazan ayı boyunca belediye teşkilatlarımız ve şubelerimizin üstün gayretiyle ülkemizin geniş coğrafyasında insan onur ve gururunu zedelemeden, yaklaşık 2.500 aileye ulaşarak, erzak paketleri dağıttık. Ayrıca yetim ve sosyal yardıma muhtaç olan 120 aileye çocukların internet üzerinden eğitimin devam ettiği bu dönemde 120 dizüstü bilgisayar hediye ettik. Çalışmalarımızı bugün İştip ve Karbintsi belediye sınırlarında yaşayan soydaşımızı ziyaret ederek, tamamlamış olduk.
Dayanışma adı altında yapmış olduğumuz bu çalışmaların siyasete alet edilmemesi, siyasi puan kazanmak gibi bir düşüncemiz olmadığından, geçtiğimiz zor ve ağır dönemde soydaşımızla bütünleşmeyi hedefledik.
Soydaşımızla kurmuş olduğumuz gönül köprüleri sayesinde bundan sonra da hep birlikte, her yerde olmaya devam edeceğiz.
Bu süreçte yürütmüş olduğumuz çalışmalarda desteklerini esirgemeyen vakıflara, STK’lara, iş adamlarımıza ve partililerimize teşekkür ederiz.
Dünyanın Covid – 19 salgını ile mücadele verdiği bu dönemde paylaşmanın nasıl yapıldığını, adil yönetim anlayışımız ile bir elin verdiğini diğer el görmeyecek şekilde yaptığımıza inanıyoruz. Bu zor dönemde soydaşımızla bir arada olarak dayanışmanın mutluluğunu yaşamış olduk.