GÜNCEL

Enes İbrahim: Harama Bulaşanların Türk Toplumunda Yeri Yoktur

Türk Hareket Partisi Genel Başkanı ve Milletvekili Enes İbrahim bugün sosyal paylaşım hesabından bir yazı paylaştı. İbrahim’in paylaşımını olduğu gibi yayınlıyoruz:

Türk generallerine hakaret eden yayın organı ile ittifak kuran buradaki şer odakları bizleri fetö ile ilişkilendirmek için yalan haberler, iftiralar atmaya devam ediyor. Unutmayınız biz fetö, cemaat ve tarikatlara açmış olduğumuz savaş zamanında sizler maklube yer, her fırsatta emirlerini yerine getiriyordunuz.
2002 yılından beri Türkiye Cumhuriyeti devletine savaş açan özellikle 17-25 Aralık sürecinde ulusal medyalara Türkiye aleyhine boy boy pozlar verenlerin kim olduğunu Makedonya Türk toplumu çok iyi bilmektedir.
Davaya ihanet eden ve davaya hizmet eden bir değildir. Şahsıma ve dava arkadaşlarıma atılan iftiralar bizleri davamızdan geri çevirmeyecektir. Biliyorsunuz bizler tamamen şeffaf ve samimi bir şekilde davaya hizmet eden Türk toplumunun temsilcileriyiz. Kirli ve ticari ilişkilere karışanların Türklük davasının kirlenmesine izin vermeyeceğim.
Rumeli ve Atatürk düşmanlığı ile tanınan bir gazetenin (Yeni Akit) aleyhimize kullanılması bir muammadır. Bu gazetenin Makedonya Türkleri ile ne işi olabilir? Burdaki şer odaklarının defalarca Atatürk ve Rumeli insanına hakaret eden, Rumeli’ye düşman olanlar ile ne işi olabilir, çıkarları nedir?

Değerli kardeşlerim harama bulaşanların Türk toplumunda yeri yoktur, olmayacaktır!
Buna asla izin vermeyeceğim. Bugüne gelmemizde en büyük desteği siz soydaşımızdan aldık. Kararlarımızı ve atılacak adımlarımızı siz değerli soydaşımız ile istişare ederek, sizlerle birlikte olmak ile farklı siyasetçiler olduğumuzu kanıtladık. Biz yine sizinle hareket edeceğiz, sizle birlikte daha güçlü olacağız.
Yine soydaşımızla birlikte daha güzel yarınlar inşa edeceğiz, yine hep birlikte yeni başarılara imza atacağız.