Bakan Vekili Cabir Doko Azerbaycan’da

Siyasi Sistem ve Topluluklar Arası İlişkiler Bakan Vekili Cabir Doko Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de. Bakü temasları çerçevesinde Bakü’de, Azerbaycan Milli Meclis milletvekili ve aynı zamanda Kuzey Makedonya – Azerbaycan parlamentolar arası dostluk grubu başkanı  Dr. Fazıl Mustafa ile görüşme gerçekleştirdi. Doko, Azerbaycan Eğitim Bakanlığı’nı ziyaret ederek Bakan Yardımcısı Feridun Kurbanov ile görüş alışverişinde bulundu.

Bu yıl Bakü’de düzenlenen Uluslararası Avrasya Eğitim Sendikaları Birliği’nim toplantısına da katılan Bakan Vekili Doko, devlet ve özel televizyonlarına konuk olarak hem Kuzey Makedonya ile Azerbaycan ilişkilerini, hem Türk dünyasını, hem de güncel siyasi konuları konuştu. Cabir Doko Azerbaycan medyasında yaptığı açıklamada iki ülke arasındaki dostluk köprülerini sağlamlaştırmaya devam edeceklerinin vurgusunu yaptı.

Siyasi Sistem ve Topluluklar Arası İlişkiler Bakan Vekili Cabir Doko’nun Azerbaycan ziyaretine Kamu ve İletişim Bakanlığı Müsteşarı Elvin Hasan eşlik ediyor.