GÜNCEL

THP Genel Başkanı Enes İbrahim MRTV Türkçe Yayınlarının 51. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

Kuruluşu ile birlikte soydaşımıza apayrı bir heyecan sunan ve ülkemizde Türk dilinin yaşatılmasında son derece önemli bir görev üstlenen MRTV Türkçe yayınları bugün 51. yaşını kutluyor. Bu güzide kurumun kurulmasında rol almış ve yaşatılmasında pay sahibi olan tüm vefat etmiş MRTV emekçilerini saygıyla anıyoruz. Birçok nesilin gelişimine katkı sağlamış ve emekliye ayrılmış olan MRTV emekçilerine yıllar boyu vermiş oldukları katkıdan dolayı teşekkür ederiz.

Kuruluş yıldönümünde MRTV Türkçe yayın süresinin uzatılmış olup, 10:00-15:30 ve 19:30-01:00 saatleri arasında siz seyirci ile buluşacak olması bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Bu bağlamda özellikle Prjino anlaşması ile gündeme gelmiş olan bu önemli gelişmede emeklerimizin pozitif sonuç vermiş olması sevindirici bir durumdur. Elde edilen bu kazanımın hepimize önemli bir sorumluluk yüklediği unutulmamalıdır.

Özgür, objektif ve profesyonel medya, sağlıklı ve demokratik bir toplumun olmazsa olmazıdır. MRTV Türkçe yayınlarının da bu değerler çerçevesinde soydaşımızı aydınlatmaya devam edeceğini ve sadece ama sadece vatandaşların hizmetinde olacağını ümit eder, daha nice yıldönümleri dileriz.

Saygılarımla,

Enes İbrahim
Türk Hareket Partisi
Genel Başkanı