RÖPORTAJSİYASET

THP Genel Başkanı Enes İbrahim: Hedefe Doğru Devam

Türk Hareket Partisi “Hep birlikte, her yerde” sloganıyla başlatmış olduğu ve ülkenin dört bir yanında soydaş ile dertleşmeyi, kenetleşmeyi, kucaklaşmayı amaçladığı etkinliğin son ayağını bu Üsküp’te Komedi Tiyatro’sunda gerçekleştirdik. Tıklım tıklım dolu olan salonda Üsküplü soydaşlara Türk Hareket Partisi Genel Başkanı Enes İbrahim seslendi.

Genç, dinamik ve bir o kadar tecrübeli kadrosuyla Türk Hareket Partisi’nin birleştirici, yapıcı ve ilkeli bir siyaseti amaç edindiğini belirten İbrahim, bu bağlamda asla taviz verilmeyecegini yineledi. En zor dönemlerde bile hak, hukuk ve adalet prensipleri çerçevesinde mücadele vermekten çekinmeyen THP’nin tüm Türklerin partisi olduğunu söyleyen İbrahim, partimizin iktidar ortağı olduğu dönemde hayatın her katmanında ciddi anlamda pozitif politikaların üretildiğini belirtti.
Her platformda ilklerin partisi olan THP’nin önümüzdeki parlamento seçimlerinde de kendi seçim bildirgesini hazırlama çalışmalarında sona gelindiğini de ekleyen İbrahim, bu konuda fikirleri, önerileri ve eleştirileri ile katkıda bulunan soydaşımıza teşekkür etti.

Kosova Priştine’den “Kosova’nın sesi Türk müziği kadın korosu ve sanatçılarının” değerli dinletisi ile etkinliğimiz son buldu.
Değerli destekleri ile ülkemizin her köşesinde bizi kucaklayan soydaşlarımız “Hep birlikte, her yerde” projemizi amaçladığımız noktaya ulaştırmıştır.