AVRUPA

Onur Air Ohri’ye Uçacak

Onur Air, 15 Nisan’dan itibaren her hafta pazar günü Makedonya Ohrid’e tüm vergiler dahil 64 avrodan başlayan fiyatlarla karşılıklı uçuş başlatacak.

Şirketin başlatacağı Makedonya uçuşlarına ve Tatilbudur.com ile yaptığı iş birliğine ilişkin düzenlenen basın toplantısında konuşan Onur Air Genel Müdür Teoman Tosun, şirket olarak, sefer yapılmayan, uçulmayan tarihi ve değişik yerlere gitmeyi çok sevdiklerini kaydederek, bunun riskini de aldıklarını söyledi.

Tatilbudur.com ile yaptıkları iş birliklerinden bahseden Tosun, tarihi ve kültürel bağların çok fazlaca olduğu Makedonya’da kültürel mirası tatmak için bu ülkeye gitmenin güzel olacağını söyledi.

Tosun, 15 Nisan’dan itibaren seferlere başlayacaklarını, haftada bir karşılıklı sefer gerçekleştireceklerini belirterek, “Bu uçuş sayısını yakın zamanda işin gidişine bağlı ikiye, üçe, dörde çıkarmayı planlıyoruz.” diye konuştu.

Ohrid’e sefer yapmanın potansiyeli en az yüzde 100 artırmak manasına geldiğini vurgulayan Tosun, mevcut potansiyelin çok daha üzerine çıkacaklarını, münferit taşımada da artış sağlanacağını vurguladı.