GÜNCELSİYASET

Milletvekili ve THP Genel Başkanı Enes İbrahime Ziyaretler

Dün Milletvekili ve Türk Hareket Partisi Genel Başkanı Enes İbrahim makamında Türkiye Kamu Sen Başkan Yardımcısı ve Türk Tarım Orman Sen Başkanı Ahmet Demirci ile Azerbaycan’dan CHP Genel Başkanı Bedrettin Guliyevi kabul etti. THP Genel başkanı sosyal medya sayfasında:
“Bugün iki değerli dost Meclis’te ziyaretime geldiler. Sendika dünyasının emektarı Türkiye Kamu Sen Başkan Yardımcısı ve Türk Tarım Orman Sen Başkanı Ahmet Demirci ile Azerbaycan’dan CHP Genel Başkanı değerli dostumuz Bedrettin Guliyev ile hasbihal ettik.” yazdı

Ahmet Demirci ise sosyal medya sayfasında: “Makedonya Türk Hareket Partisi (THP) Genel Başkanı, Makedonya Milletvekilimiz Sayın Enes İbrahim Kardeşimizi Meclisteki Makamında ve Parti Genel Merkezinde Ziyaret ettik.
Azerbaycan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Bedreddin Guliyev ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyarette Makedonya’da yaşanan siyasal, sosyal ve ekonomik gelişmeler yanında, Türkiye-Makedonya ve Türk Dünyası siyasal ve sivil toplum ilişkileri konularında görüş alışverişinde bulunduk.
Yakın zamanda yapılacak olan, THP’nin 20. Kuruluş Yıldönümü kutlamalarına katılım için nazik davetini aldık.
Yakın ilgi ve misafirperverliği için Sayın Genel Başkan Enes İbrahim’e ve yönetim Kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.” yazdığı görüldü